Spot Me is een modern en opvallend wielershirt van Cycology met een polkadot design in klassiek zwart en wit. Zeker weten dat je hiermee gespot wordt #besafebeseen.
Fiets comfortabel in koele omstandigheden met dit wielershirt met lange mouwen. In vergelijking met de Cycology performance jerseys met korte mouwen is dit longsleeve shirt gemaakt van een dikkere stretchstof met een lichte, geborstelde fleecevoering aan de binnenzijde. Dit materiaal zorgt voor veel comfort en een goede ventilatie. Hierdoor blijf je aangenaam warm tijdens de koelere ritten, zonder dat je het snel té warm zult krijgen.
De fietsshirts van Cycology kenmerken zich door de exclusieve, handgetekende / geschilderde designs, een bijzondere uitstraling, hoogwaardige kwaliteit en een maximaal comfort. Met Cycology kies je voor originele en onderscheidende fietskleding van hoge kwaliteit.
Eigenschappen:
Gratis verzending (binnen Nederland & België).
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde werkdag verstuurd.
![]() |
© 2021 www.cyclinglifestyle.nl - Powered by Shoppagina.nl